Vaegnägijatele

Helpific täiendab personali!

16:47:00

LOOKING FOR RAISINS


Kas tahad omandada teadmisi sellest, kuidas ehitada ülesse rahvusvahelist mõju-ettevõtet? Kas tahad võtta vastu väljakutseid ja kanda vastutust oma otsuste eest? Kas Sul on ideid, kuidas muuta maailma läbi kommunikatsiooni ja turunduse?

Liitu erivajadustega inimeste tugikeskkonna #HELPIFIC meeskonnaga VABATAHTLIKU sostsiaalvõrgustike TURUNDUSE smart creative’na! :)

Over the next 50 years the greatest wealth creation on earth will be driven by people who develop solutions for humanity and the planet. The main genesis of these solutions will be collaboratives of citizens who out of their own necessity will need to create socially, economically and environmentally sustainable communities.
- Future Impact Leaders Program

Nõudmised kandidaadile:
¤ Facebook, Twitter, Youtube, Blogger, LinkedIn etc – Sa tead suurepäraselt, kuidas need kanalid toimivad ja kuidas jõuda veelgi paremate tulemusteni;
¤ SEO – see ei ole Sulle lihtsalt suvaline lühend;
¤ abstraktse ja kriitilise mõtlemise võime ning väga hea suhtlemis- ja analüüsioskus;
¤ väga hea eesti- ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
¤ juhtimise- ja ettevõtluse alased teadmised tulevad kasuks; 
¤ arusaamine kliendikesksest teenindusest ja meeskonnatööst, Helpific väärtustest ja eesmärkidest;
¤ kõrge pingetaluvus ja enesedistsipliin;
¤ paindlikkus ja kõrge eetiline käitumine;
¤ iseseisvus, tugev õpi- ja teotahe ning soov kanda vastutust;
¤ positiivne ja avatud eluhoiak.

Sinu peamised tegevused on:
¤ sotsiaalvõrgustike haldamine, postituste lisamine, administraatorina tegutsemine;
¤ Helpific International riikide Facebook-lehtede loomine, seadistamine ja haldamine;
¤ osalemine turundus- ja kommunikatsiooniplaani koostamises;
¤ uudiskirjade, pressiteadete jms tehniline teostus ja väljasaatmine.

Helpific pakub Sulle:
¤ mitmekülgset enesetäiendamise võimalust;
¤ võimalust osa saada ühistest koolitustest ja koosviibimistest;
¤ saada osa areneva sotsiaalse ettevõtte igapäevatööst;
¤ rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslasi.

Vabatahtlik tegevus on ideaalne turunduse- või ettevõtluse tudengitele, kel on kohustuslik läbida praktika, sh sobib hästi ka inimesele, kes soovib oma elu ja aega ise planeerida. Võimalus töötada kontoris, mh saada osa Tehnopol Startup Inkubaatori koolitustest ja üritustest. 

Kandideerimiseks palume saata oma CV ja vastus küsimusele, millised on selle pakkumisega seonduvad Sinu isiklikud eesmärgid ning miks Sa seda tööd teha soovid, aadressile info@helpific.com märksõnaga: looking for raisins.

Kui see kuulutus oli maailma igavaim, siis saada meile palun oma versioon ideaalsest vabatahtliku tegevuse pakkumisest! :)

Täname! 

Helpific veebipõhine tugikeskkond ühendab vabatahtlikud ning tasulised teenused igapäevaelu vajadustega nagu näiteks transport, üritustel käimine ning majapidamistoimingud. Helpific on esimene sotsiaalne ettevõte, kes innustab kogukondi osalema jagamismajanduses sotsiaalsete teenuste kättesaadavuse suurendamiseks läbi IKT võimaluste. Helpific kuulub Tehnopoli Startup Inkubaatori portfelli.


‬ kogukond ‬ muudame maailma ‬ vabatahtlik abistaja Helpific isiklik abistaja ‎jagamismajandus ‪mitmekesisus turunduse praktika

Vaata lisaks järgmised artiklid

0 comments